Меню

Аксесуари

Шкатулка для молочних зубів Treasure Chests
0
Код товару: 868
119 грн.
Шкатулка для молочних зубів Miradent Treasure Chests Скриньки для молочних зубів..
чашка полірувальна
0
Код товару: 135
16 грн.
Чашка полірувальна для кутового наконечника, гумова...
Футляр для зубних щіток
0
Код товару: 1209
35 грн.
Футляр для зубних щіток Paro Універсальний футляр для зберігання зубних щіток. Зручно для подорожей. Підходить для більшості зубних щіток. Колір тільки прозорий...
Футляр для електричної зубної щітки Lebooo Travel Case Legend
0
Код товару: 3742
523 грн.
Футляр для електричної зубної щітки Lebooo Travel Case Legend Універсальний дорожній футляр для електричної зубної щітки. Дуже оригінальний і яскравий дизайн. На футлярі зображена легенда про Зоряного Астарі - це легенда про любов, про ті кроки які п..
Футляр для електричної зубної щітки EliteBox-1 Синій
0
Код товару: 3744
605 грн.
Футляр для електричної зубної щітки ProZone EliteBox-1 Синій Універсальний футляр для електричних зубних щіток може вмістити зубну щітку довжиною до 196 мм і максимальним діаметром 32 мм. Футляр в передній частині має зменшену глибину, це дозволяє щі..
Футляр для електричної зубної щітки EliteBox-1 Рожевий
0
Код товару: 3746
605 грн.
Футляр для електричної зубної щітки ProZone EliteBox-1 Рожевий Універсальний футляр для електричних зубних щіток може вмістити зубну щітку довжиною до 196 мм і максимальним діаметром 32 мм. Футляр в передній частині має зменшену глибину, це дозволяє ..
Футляр для електричної зубної щітки EliteBox-1 Зелений
0
Код товару: 3743
605 грн.
Футляр для електричної зубної щітки ProZone EliteBox-1 Зелений Універсальний футляр для електричних зубних щіток може вмістити зубну щітку довжиною до 196 мм і максимальним діаметром 32 мм. Футляр в передній частині має зменшену глибину, це дозволяє ..
Футляр для електричної зубної щітки EliteBox-1 Багряний
0
Код товару: 3745
605 грн.
Футляр для електричної зубної щітки ProZone EliteBox-1 Багряний Універсальний футляр для електричних зубних щіток може вмістити зубну щітку довжиною до 196 мм і максимальним діаметром 32 мм. Футляр в передній частині має зменшену глибину, це дозволяє..
Футляр для електричної зубної щітки BOX-5 Синій
0
Код товару: 3740
330 грн.
Футляр для електричної зубної щітки ProZone BOX-5 Синій Універсальний дорожній футляр для електричних зубних щіток. Зручно в дорозі і подорожі. Виготовлений з міцного пластику, має невелика вага (65 грам). Футляр ProZone BOX-5 має невеликий розмір, м..
Футляр для електричної зубної щітки BOX-5 Рожевий
0
Код товару: 3741
330 грн.
Футляр для електричної зубної щітки ProZone BOX-5 Рожевий Універсальний дорожній футляр для електричних зубних щіток. Зручно в дорозі і подорожі. Виготовлений з міцного пластику, має невелика вага (65 грам). Футляр ProZone BOX-5 має невеликий розмір,..
Футляр для електричної зубної щітки BOX-5 Білий
0
Код товару: 3739
330 грн.
Футляр для електричної зубної щітки ProZone BOX-5 Білий Універсальний дорожній футляр для електричних зубних щіток. Зручно в дорозі і подорожі. Виготовлений з міцного пластику, має невелика вага (65 грам). Футляр ProZone BOX-5 має невеликий розмір, м..
Футляр для електричної зубної щітки BOX-1 Білий
0
Код товару: 3738
275 грн.
Футляр для електричної зубної щітки ProZone BOX-1 Білий Універсальний футляр для електричної зубної щітки ProZone M1, також може підійти для таких моделей зубних щіток, як: Lebond IN, Lebond V2, Lebond MA SONIC, Xiaomi Soocare / SOOCAS, Philips EasyC..
Тримач алюмінієвий, двосторонній, срібний
0
Код товару: 124
748 грн.
Тримач для йоржиків алюмінієвий DUO двосторонній Для тих кому потрібно два види йоржиків, але Ви не бажаєте користуватись двома власниками.  Кріплення для йоржиків загвинчується...
тримач алюмінієвий
0
Код товару: 123
437 грн.
Тримач алюмінієвий, односторонній Особливість цього власника в тому, що ручка алюмінієва, а сам власник закручується. Вам дуже сподобається тримати в руках твердий алюмінієвий тримач, його дизайн налаштовує до себе. Чи не автоклавуємий...
Тримач "mini-click", пластмасовий в пеналі
0
Код товару: 122
0 грн.
Тримач для йоржиків "mini-click", пластмасовий в пеналі - Використовуйте в дорозі Зручний дизайн дозволить Вам брати тримач з собою.  Естетичний дизайн держателя доповнює двокомпонентна ручка з раціональним распреділеніі тиску. Призначений для ..
Тримач "mini-click", пластмасовий
0
Код товару: 120
160 грн.
Тримач для йоржиків "mini-click", пластмасовий Зручний дизайн дозволить Вам брати тримач з собою.  Естетичний дизайн держателя доповнює двокомпонентна ручка з раціональним распреділеніі тиску. Призначений для всіх йоржиків CPS...
Тримач "maxi-click" пластмасовий, односторонній
0
Код товару: 121
227 грн.
Тримач для йоржиків "maxi-click" пластмасовий, односторонній Довга пластмасова ручка з власником, який замикається. Підходить всім йоржика CPS Дуже добре проглядається. Дуже добре підходить для зорового контролю...
Стрибають щелепи Chattering Dentures 12 шт
0
Код товару: 869
791 грн.
Стрибаючі щелепи Miradent Chattering Dentures Дитячі іграшки у вигляді стрибаючих щелеп..
стаканчик
0
Код товару: 1355
333 грн.
Стаканчик Jack n 'Jill Виготовлені з бамбука і рисового лушпиння. Стаканчики біорозкладні, тому не шкодять навколишньому середовищу! З матовою обробкою і логотипом (Коала, Кролик, Бегемотик, Динозаврик). Ідеально підходить для гігієнічного зберіг..
Пластмасові годинник Plastic Watches 84 шт
0
Код товару: 866
813 грн.
Пластмасові годинник Miradent Plastic Watches Мотиваційна іграшка для дітей. М ярмом вгамують малюка і значно відвернуть увагу від страшної і вкрай неприємної процедури лікування...
Пластикові медалі PLASTIC-MEDALS 50 шт
0
Код товару: 867
1 800 грн.
Пластикові медалі Miradent PLASTIC-MEDALS нагороди для дітей: 50 пластикових медалей..
Персні дитячі 100 шт
0
Код товару: 865
727 грн.
Персні дитячі Miradent Мотиваційні іграшки у вигляді колечка...
Підставка для зубних паст, акрилова
0
Код товару: 404
690 грн.
Підставка для зубних паст Swiss Smile (Свис Смайл), акрилова Прозора акрилова підставка для двох зубних паст і двох зубних щіток..
Модель щелепи демонстраційна
0
Код товару: 138
5 630 грн.
 Модель щелепи CURAPROX - Демонстраційна Призначена для демонстрації пацієнтам правильної чистки зубів. Розміри: висота 11 см, ширина 10 см, довжина 11 см...
Кулькові ручки Flexible Ball Pens 6 шт
0
Код товару: 870
327 грн.
Кулькові ручки Miradent Flexible Ball Pens кулькові ручки, гнучкі...
Косметичка Swiss Denta
0
Код товару: 847
67 грн.
Косметичка Свісс Дента Розміри косметички: 250х190х95 мм..
косметичка
0
Код товару: 1356
286 грн.
Косметичка Jack N 'Jill Виготовлена з 100% натуральної бавовни. Має водонепроникну внутрішню підкладку. Розміри: 16см х 10см..
Контейнер для зберігання ортодонтичних конструкцій Dento Box
0
Код товару: 619
165 грн.
Контейнер Мірадент Денто Бокс Ортодонтический апарат буде чудово захищений, адже цей бокс ударостійкий і забезпечений безпечної засувкою. Ідеальний повітрообмін забезпечується через маленькі отвори в кришці, а модний шнурок забезпечує зручне трансп..
Зуб антістресc
0
Код товару: 871
208 грн.
Зуб антістресc Miradent ефективна допомога в релаксації: стискаючи зуб, пацієнт відволікається ідеально підходить для зняття напруги або як подарунок Розміри: 64 х 54 х 38,5 мм, Вага: 42 г Матеріал: поліуретан..
Дитячі пісочний годинник
0
Код товару: 367
140 грн.
Дитячі пісочний годинник Miradent Таймер для чищення зубів - скляний пісочний годинник - пристосований для дітей Помічник для дітей, які чистять зуби: Пісочний годинник для дітей і підлітків Ідеальний для відстеження рекомендованого часу ч..
диспенсер Tebodont
0
Код товару: 1291
3 702 грн.
Диспенсер Tebodont Зручний диспенсер для великих ополаскивателей Tebodont з тримачем для стаканчика Переваги: зручно дозувати легкий у використанні закривається на ключ сучасний дизайн можна встановити на стіну..
Гумові іграшки Домашні тварини 100 шт
0
Код товару: 864
813 грн.
Гумові іграшки Miradent Домашні тварини Набір заохочувальні дитячих іграшок у вигляді тварин. Гумові тварини самих різних видів і кольорів миттю вгамують малюка і значно відвернуть увагу від страшної і вкрай неприємної процедури лікування...
Гумові іграшки Дикі тварини 100 шт
0
Код товару: 863
813 грн.
Гумові іграшки Miradent Дикі тварини набір заохочувальні дитячих іграшок у вигляді тварин. Гумові тварини самих різних видів і кольорів миттю вгамують малюка і значно відвернуть увагу від страшної і вкрай неприємної процедури лікування...
Бокс пластиковий
0
Код товару: 1016
575 грн.
Бокс пластиковий Jetpik Пластиковий дорожній бокс ДжетПік. Дуже зручний і практичний в дорозі. Всі Ваші аксесуари Jetpik помістяться в цей бокс...
Базове зарядний пристрій
0
Код товару: 1015
550 грн.
Зарядний пристрій для іригаторів Jetpik...
Антибактеріальний ковпачок для зубної щітки Steripod 2 шт
0
Код товару: 1808
194 грн.
Антибактеріальний ковпачок для зубної щітки Steripod Steripod - це захисний ковпачок для зубної щітки, який підходить для будь-якої стандартної або електричної зубної щітки та тримає Вашу зубну щітку чистою і свіжою протягом 3 місяців. І найголовніше..
Антибактеріальний ковпачок для зубної щітки Steripod 1 шт
0
Код товару: 1807
134 грн.
Антибактеріальний ковпачок для зубної щітки Steripod Steripod - це захисний ковпачок для зубної щітки, який підходить для будь-якої стандартної або електричної зубної щітки та тримає Вашу зубну щітку чистою і свіжою протягом 3 місяців. І найголовніше..
Продано
універсальний перехідник
0
Код товару: 1083
500 грн.
Універсальний перехідник Sowash Універсальний перехідник Sowash - це корисний пристрій для підключення іригаторів SoWash до крана не знімаючи з крана фільтр. Підключення відбувається дуже просто і дуже швидко. Перехідник незамінний під час поїзд..
Продано
Таблетки для очищення зубних щіток
0
Код товару: 183
0 грн.
Таблетки для очищення зубних щіток ROCS Що дають ці таблетки, при використанні?  - очищають щітку від бактерії і грибків  - знижують виникнення інфекційних захворювань, рецидиви захворювань і зараження інфекцією членів сім'ї.  - збільшить час ..
Продано
Таблетки для очищення знімних ортодонтичних апаратів
0
Код товару: 184
0 грн.
 Таблетки для очищення знімних ортодонтичних апаратів ROCS Активний кисень в таблетці м'яко почистить Ваш ортодонтический апарат. Рекомендується застосовувати таблетки два рази на тиждень., Як засоби по догляду за апаратом...
Продано
Антибактеріальний ковпачок для зубної щітки Steripod 4 упаковки по 2 шт
0
Код товару: 1809
567 грн.
Антибактеріальний ковпачок для зубної щітки Steripod Steripod - це захисний ковпачок для зубної щітки, який підходить для будь-якої стандартної або електричної зубної щітки і тримає Вашу зубну щітку чистою і свіжою протягом 3 місяців. І найголовн..