Меню

Для стоматологів

Шипучі таблетки з фтором Care 20 шт
0
Код товару: 455
256 грн.
Шипучі таблетки з фтором paro® Care Шипучі таблетки paro® CARE з фтором для профілактики карієсу. Активний компонент таблеток - фторид олова, усуває чутливість зубів, подразнення ясен, має протизапальний ефект Містить 0,1% фториду олова в одній т..
Хірургічний набір Medic
0
Код товару: 555
1 527 грн.
Хірургічний набір Свісс Дента У набір включені: Зубная щітка paro Medic: нову зубну щітку paro® MEDIC створили на основі филамент технології. Вона має конічної форми щетинки з дуже гнучкими і тонкими кінчиками. Ці шовкові і особливо м'які щетинк..
Хірургічний набір exS39
0
Код товару: 556
1 544 грн.
Хірургічний набір Свісс Дента У набір включені: Зубна щітка paro® exS39: завдяки унікальності ручки і тонкої шийки, серія зубних щіток paro® застосовується в усьому світі і забезпечує якісну чистку зубів. Нейлонова щетина із закругленими кінчи..
Таблетки для індикації нальоту Mira-2-Ton 6 шт
0
Код товару: 369
126 грн.
Таблетки для індикації нальоту Miradent Mira-2-Ton 6 шт Твердий наліт забарвлюється в синій колір, а м'який - в рожевий. Ефективність застосування підтверджена багаторічною практикою стоматологів. Мотивує пацієнтів до поліпшення якості індивідуаль..
Таблетки для індикації нальоту Mira-2-Ton 3 шт + Люстерко
0
Код товару: 371
127 грн.
Таблетки для індикації нальоту Miradent Mira-2-Ton 3 шт + Люстерко Твердий наліт забарвлюється в синій колір, а м'який - в рожевий. Ефективність застосування підтверджена багаторічною практикою стоматологів. Мотивує пацієнтів до поліпшення якості ..
Таблетки для індикації зубного нальоту Plak 1000 шт
0
Код товару: 2040
5 502 грн.
Таблетки для індикації зубного нальоту Paro Plak 1000 шт Двобарвні таблетки для індикації зубного нальоту Paro PLAK в їх склад входить комплекс харчових барвників, що вступає в реакцію з органічною матрицею зубного нальоту і забарвлюють його. Забарв..
Таблетки для індикації зубного нальоту Plak 100 шт
0
Код товару: 2039
786 грн.
Таблетки для індикації зубного нальоту Paro Plak 100 шт Двобарвні таблетки для індикації зубного нальоту Paro PLAK в їх склад входить комплекс харчових барвників, що вступає в реакцію з органічною матрицею зубного нальоту і забарвлюють його. Забарвл..
Таблетки для індикації зубного нальоту Plak 10 шт
0
Код товару: 462
112 грн.
Таблетки для індикації зубного нальоту Paro Plak 10 шт Двобарвні таблетки для індикації зубного нальоту Paro PLAK в їх склад входить комплекс харчових барвників, що вступає в реакцію з органічною матрицею зубного нальоту і забарвлюють його. Вік: 18..
Таблетки для індикації зубного нальоту 10 шт
0
Код товару: 1753
135 грн.
Таблетки для індикації зубного нальоту Ekulf 10 шт Таблетки EKulF Plaque Control показую наскільки добре Ви чистите зуби. Таблетки EKulF Plaque дуже корисні і популярні для навчання пацієнтів чищенні зубів. Зубний наліт забарвлюється в червоний колір..
Таблетки для індикації зубного нальоту (100 шт)
0
Код товару: 89
0 грн.
Таблетки для індикації зубного нальоту У синій колір - забарвлюється старий зубний наліт У червоний колір - забарвлюється нивий зубний наліт Кількість: 100 штук..
Стоматологічний скалер і очищувач
0
Код товару: 549
228 грн.
Скалер і очищувач Дентек Почуття свіжості як після візиту до стоматолога зі стоматологічна скалером і очищувачем DenTek. Очищувач якісно усуває залишки від їжі і зубні відкладення в міжзубних проміжках, а скалер - наліт з поверхні зуба. У набір вкл..
Стоматологічні серветки Dental Wipes, 28 шт
0
Код товару: 756
229 грн.
Стоматологічні серветки з ксилитол Brush-Baby Dental Wipes Е т про м'які, одноразові серветки сформовані і текстуровані и так, щоб допомогти очистити делікатні дес на і перший е молочні е зуб ки. Ідеальне рішення для використання, перш ніж малюк навч..
Рідина для індикації нальоту Mira-2-Ton 60 мл
0
Код товару: 1859
717 грн.
Рідина для індикації нальоту Miradent Mira-2-Ton 60 мл Твердий наліт забарвлюється в синій колір, а м'який - в рожевий. Ефективність застосування підтверджена багаторічною практикою стоматологів. Мотивує пацієнтів до поліпшення якості індивідуальн..
Рідина для індикації нальоту Mira-2-Ton 10 мл
0
Код товару: 370
248 грн.
Рідина для індикації нальоту Miradent Mira-2-Ton 10 мл Твердий наліт забарвлюється в синій колір, а м'який - в рожевий. Ефективність застосування підтверджена багаторічною практикою стоматологів. Мотивує пацієнтів до поліпшення якості індивідуальн..
Рідина для індикації зубного нальоту 60 мл
0
Код товару: 88
1 304 грн.
Рідина для індикації зубного нальоту Рідина має два кольори: У синій колір забарвлюється старий зубний наліт. У червоний колір забарвлюється новий зубний наліт. Без еритрозина (E127). Обсяг: 60 мл...
Закінчується
Професійний набір для догляду за порожниною рота
0
Код товару: 548
348 грн.
Oral Care Kit Для справжніх поціновувачів якісної гігієни порожнини рота, компанія DenTek розробила набір для професійного догляду за порожниною рота. Набір складається з 5 інструментів: Очисник з нержавіючої сталі: усуває зубний наліт, залишки їжі ..
Пародонтологічний набір Medic
0
Код товару: 552
1 390 грн.
Пародонтологічний набір Свісс Дента У набір включені: Зубная щітка paro Medic: нову зубну щітку paro® MEDIC створили на основі филамент технології. Вона має конічної форми щетинки з дуже гнучкими і тонкими кінчиками. Ці шовкові і особливо м'які ..
Пародонтологічний набір exS39
0
Код товару: 553
1 407 грн.
Пародонтологічний набір Свісс Дента У набір включені: Зубна щітка paro exS39: завдяки унікальності ручки і тонкої шийки, серія зубних щіток paro® застосовується в усьому світі і забезпечує якісну чистку зубів. Нейлонова щетина із закругленими к..
Ортодонтический набір Orthodontic dental kit
0
Код товару: 1058
271 грн.
Ортодонтический набір Pierrot Orthodontic dental kit Набір містить основні аксесуари для догляду за ортодонтичними конструкціями (брекет-система, отродонтіческіе пластинки): Зубна щітка Travel з V-подібним вирізом (компактний розмір) - 1 шт. Н..
Ортодонтический набір Brace Kit
0
Код товару: 2308
632 грн.
Ортодонтический набір President Brace Kit Гігієнічний набір по догляду за брекет -системою. Набір включає: & nbsp ; - спеціальну зубну щітку для чистки брекетів з V-подібним вирізом, що дозволяє одночасно чистити і зуби, і брекети; - йоржик..
Незапотевающімі дзеркало Dental Mirror
0
Код товару: 862
96 грн.
незапотевающімі дзеркало Miradent Dental Mirror незапотевающімі дзеркало для порожнини рота Mundspiegel від компанії Miradent (ex. Docdont) - унікальний інструмент для контролю за станом порожнини вашого рота в домашніх умовах. За допомогою цього акс..
Набір I-Prox Care Set
0
Код товару: 620
313 грн.
Для оптимально і максимального очищення порожнини рота I-Prox Care Set У набір входить: Монопучкова зубна щітка I-Prox P Скейлер Люстерко..
Льодяники з ксилітом Xylitol Drops 60 г 26 шт
0
Код товару: 1296
140 грн.
Льодяники з ксилітом Miradent Xylitol Drops Льодяники з ксилітом Miradent спеціально розроблені для додаткового щоденного догляду за порожниною рота. Їх можна застосовувати як доповнення до щоденного догляду за порожниною рота, а також як заміну жува..
Зонд для вимірювання міжзубних проміжків 12 шт.
0
Код товару: 94
360 грн.
Зонд для вимірювання міжзубних проміжків CURAPROX Вимірювати розміри міжзубних проміжків тепер стало легко, за допомогою зонда для вимірювання міжзубних проміжків Курапрокс. Колір який видимий останній, показує який обсяг проміжку і який розмір йор..
Зонд для вимірювання міжзубних проміжків
0
Код товару: 93
30 грн.
Зонд для вимірювання міжзубних проміжків CURAPROX Вимірювати розміри міжзубних проміжків тепер стало легко, за допомогою зонда для вимірювання міжзубних проміжків Курапрокс. Колір який видимий останній, показує який обсяг проміжку і який розмір йор..
Змінна насадка на стоматологічне дзеркало з LED-підсвіткою 1 шт
0
Код товару: 2233
54 грн.
Змінна насадка на стоматологічне дзеркало з LED-підсвіткою Ekulf 1 шт Змінна насадка для стоматологічного дзеркала з LED підсвічуванням для ротової порожнини Ekulf можна використовувати для виявлення зубного нальоту, для контролю за станом порожнин..
Жувальна гумка з Ксилитол для дітей Xylitol chewing gum for kids Яблуко 30 шт
0
Код товару: 1903
86 грн.
Жувальна гумка з ксилитол для дітей Miradent Xylitol chewing gum for kids Зменшує утворення зубного нальоту і надає профілактику утворення карієсу. Ксиліт потрапляючи в порожнину рота взаємодіє з кальцієм і білками слини, що сприяє ремінералізації ем..
Жувальна гумка з Ксилитол для дітей Xylitol chewing gum for kids Полуниця 30 шт
0
Код товару: 1289
86 грн.
Жувальна гумка з ксилитол для дітей Miradent Xylitol chewing gum for kids Зменшує утворення зубного нальоту і надає профілактику утворення карієсу. Ксиліт потрапляючи в порожнину рота взаємодіє з кальцієм і білками слини, що сприяє ремінералізації ем..
Жувальна гумка з Ксилитол Xylitol chewing gum
0
Код товару: 368
86 грн.
Жувальна гумка з ксилитол Miradent Xylitol chewing gum Зниження загрози появи карієсу до 100% Зменшує кількість бактерій, що утворюють назубні бляшку і кислоту Ефективність підтверджена незалежними дослідженнями в різних країнах Підходить для діа..
Дзеркало для порожнини рота
0
Код товару: 1752
54 грн.
Дзеркало для порожнини рота Ekulf Дзеркало для порожнини рота є важливим інструментом для професійного стоматолога. Дзеркало можна використовувати для виявлення каменю, пигментаций від кави, чаю, тютюну, а також для визначення загального стану здор..
Двостороннє дзеркало Mira-Duo
0
Код товару: 861
475 грн.
Двостороннє дзеркало Miradent Mira-Duo Двостороння дзеркало для пацієнта: передня сторона 1: 1, задня - збільшення в 2 рази. Діаметр ? 13 см. може використовуватися як в руки або як дзеркало, що ставиться на стіл. Спеціальний тримач дозволяє..
Восcтановленіе випали пломб, коронок або вкладок Temparin Max
0
Код товару: 546
133 грн.
Дентек Темпарін Макс Тимчасове засіб для відновлення (заміни) випала пломби, коронки або вкладки, до найближчого візиту до стоматолога протягом 2 днів (48 годин). Вилучити це засіб можливо тільки в кріслі у стоматолога. Для зуба, що випав успішні..
Продано
Шланг з кліпсою
0
Код товару: 1017
250 грн.
Змінний дорожній аксесуар - шланг з кліпсою для іригаторів Jetpik..
Продано
Таблетки для індикації зубного нальоту 12 шт
0
Код товару: 90
162 грн.
Таблетки для індикації зубного нальоту Curaprox 12 шт Рекомендується дітям зі змінним прикусом, пацієнтам з брекет-системами, людям, що стежать за гігієною порожнини рота. У синій колір - забарвлюється старий зубний наліт. У червоний колір - забарвлю..
Продано
Стоматологічне дзеркало з LED-підсвіткою
0
Код товару: 2232
134 грн.
Стоматологічне дзеркало з LED-підсвіткою Ekulf Стоматологічне дзеркало з LED підсвічуванням Ekulf можна використовувати для виявлення зубного нальоту, для контролю за станом порожнини рота в домашніх умовах. Легке і зручно лежить в руці. Забезпечує ..
Продано
Стоматологічні серветки 25 шт
0
Код товару: 1354
335 грн.
Стоматологічні серветки Jack N 'Jill Стоматологічні вологі серветки Jack N 'Jill можна безпечно використовувати з самого народження. Індивідуально упаковані, гігієнічно і зручно. Переваги: Виготовлені з 100% м'якого бавовни стерилізувати..
Продано
Стерилізатор UV САНІТАЙЗЕР
0
Код товару: 1014
850 грн.
Стерилізатор Jetpik UV САНІТАЙЗЕР Ультрафіолетовий стерилізатор Jetpik для дезінфекції та стерилізації додатковий насадок і щіток Jetpik. Це стерилізатор підходить для звичайних зубних щіток. Відмінно підходить для всієї родини. Всього 10 хвили..
Продано
Стакан з системою подачі води Jetpik
0
Код товару: 1012
770 грн.
Стакан з системою подачі води Jetpik Стакан для іригатора ДжетПік з системою подачі води. Кольори: блакитний, зелений, жовтий, оранжевий. Ціна за 1 стакан з системою подачі води...
Продано
Подушечки для індикації зубного нальоту Plak 100 шт
0
Код товару: 461
1 282 грн.
Подушечки для індикації зубного нальоту Paro Plak 100 шт Двобарвні подушечки для індикації зубного нальоту Paro PLAK в їх склад входить комплекс харчових барвників, що вступає в реакцію з органічною матрицею зубного нальоту і забарвлюють його. Забар..
Продано
Ортодонтический набір Swiss Denta mini
0
Код товару: 999
609 грн.
Ортодонтический набір Свісс Дента міні Набір складається з: Зубна паста EMOFORM, 15 мл - & nbsp ; Тонізує і відновлює ясна. сульфат калію, бікарбонат натрію, хлорид натрію, сульфат натрію, є легкощелочнимі Ems солями, які знижують кровоточивість я..
Продано
Зубний центр ProfessionalCare ™ OxyJet OC20
0
Код товару: 525
3 815 грн.
Зубний центр Кричав-Бі ОксіДжет Зубний центр Oral-B Professional Care ™ OxyJet® OC20 поєднує в собі можливості іригатора ProfessionalCare ™ OxyJet і електричної зубної щітки Professional Care 3000. В силу цього, Ви отримуєте подвійну турботу за пор..