Меню

Насадки для зубних щіток

Набір звукових зубних щіток MZ Family Blue Sky 2 шт
1
Код товару: 2104
4 060 грн.
Набір звукових зубних щіток Lebond MZ Family Blue Sky Це зручна і ергономічна зубна щітка. Зручно лягає в руці. Можна іспользовотать всією сім'єю. Зубна щітка має 3 режими роботи: Інтенсивне чищення - це режим чистки на максимальних коливаннях. ..
Насадки циліндричні Interdental 12 шт
0
Код товару: 251
203 грн.
Насадки циліндричні Interdental - Ефективне чищення Насадки для зубної щітки Interdental цілендріческой форми. В упаковці 12 шт...
Насадки конічні Interdental 12 шт
0
Код товару: 252
203 грн.
Насадки циліндричні Interdental - Ефективне чищення Насадки для зубної щітки Interdental конічної форми. В упаковці 6 шт...
Насадки для зубної щітки Xiaomi SOOCAS - Classic MAX Чорні 3 шт
0
Код товару: 3709
330 грн.
Насадки для зубної щітки Xiaomi SOOCAS - ProZone Classic MAX Чорні 3 шт Змінні насадки сумісні з зубними щітками Xiaomi SOOCAS, SOOCARE і MiJia. Щетина Tynex DuPont (США) з щільними пучками в центрі, як і в оригінальних насадках. Щетина середньої жор..
Насадки для зубної щітки Xiaomi SOOCAS - Classic MAX Білі 3 шт
0
Код товару: 3708
330 грн.
Насадки для зубної щітки Xiaomi SOOCAS - ProZone Classic MAX Білі 3 шт Змінні насадки сумісні з зубними щітками Xiaomi SOOCAS, SOOCARE і MiJia. Щетина Tynex DuPont (США) з щільними пучками в центрі, як і в оригінальних насадках. Щетина середньої жорс..
Насадки для звукової щітки Unique White 2 шт
0
Код товару: 1154
479 грн.
Насадки для звукової щітки Lebond Unique White Змінна насадка Unique складається з 868 -ми тонких щетинок, форма для чищення головки має анатомічну форму, щетина ідеально ковзає по зубному ряду. Центральні 2 пучка впливають точково на поверхню з..
Насадки для звукової щітки Unique Black 2 шт
0
Код товару: 2110
479 грн.
Насадки для звукової щітки Lebond Unique Black Змінна насадка Unique складається з 868 -ми тонких щетинок, форма для чищення головки має анатомічну форму, щетина ідеально ковзає по зубному ряду. Центральні 2 пучка впливають точково на поверхню з..
Насадки для звукової щітки Hydrosonic 2шт
0
Код товару: 60
490 грн.
Насадки для звукової щітки CURAPROX "Hydrosonic" У наборі 2 штуки насадок...
Насадки для звукової щітки Handy White 2 шт
0
Код товару: 2109
395 грн.
Насадка для звукової щітки Lebond Lebond Handy White Робоча зона головки містить 600 тонких (0,02) волосинок об'єднаних в 31 щільний пучок, 16 з них - щілинні, для ефективного «вичищення» між зубами, інші - поліруючі, для відбілювання поверхні зубі..
Насадки для звукової зубної щітки POP Білі 2 шт
0
Код товару: 3705
330 грн.
Насадки для звукової & nbsp ; зубної щітки YAKO POP Білі 2 шт Змінні насадки для зубних щіток YAKO A1 і Lebond ELEC. Щетина Tynex DuPont (США) з підвищеною еластичністю. Показання: для дітей від 3 до 12 років для видалення зубного нальоту, для щоденн..
Насадки для звукової зубної щітки Hydrosonic Black is White 2 шт
0
Код товару: 1236
815 грн.
Насадки для звукової зубної щітки Curaprox Hydrosonic Black is White Дуже маленька головка забезпечує цілеспрямоване і ретельне очищення важкодоступних місць. Підвищують гідродинамічний ефект. Замінювати по закінченню 3-х місяців. В результаті ба..
Насадки для звукової зубної щітки FLY Чорні 2 шт
0
Код товару: 3707
330 грн.
Насадки для звукової & nbsp ; зубної щітки YAKO FLY Чорні 2 шт Змінні насадки для зубних щіток YAKO K1, O1 і Lebond ELEC. Щетина Tynex DuPont (США) з щільними пучками в центрі. Три кольори щетини : Зелений - для глибокого очищення порожнини рота. Б..
Насадки для звукової зубної щітки FLY Білі 2 шт
0
Код товару: 3706
330 грн.
Насадки для звукової & nbsp ; зубної щітки YAKO FLY Білі 2 шт Змінні насадки для зубних щіток YAKO K1, O1 і Lebond ELEC. Щетина Tynex DuPont (США) з щільними пучками в центрі. Три кольори щетини : Зелений - для глибокого очищення порожнини рота. Бі..
Насадки для звукової зубної щітки CAPS Чорні 2 шт
0
Код товару: 3704
330 грн.
Насадки для звукової & nbsp ; зубної щітки YAKO CAPS Чорні 2 шт Змінні насадки для зубних щіток YAKO A1 і Lebond ELEC. Щетина Tynex DuPont (США) з щільними пучками в центрі. Показання: для видалення зубного нальоту, для щоденного використання. Су..
Насадки для звукової зубної щітки CAPS Білі 2 шт
0
Код товару: 3703
330 грн.
Насадки для звукової & nbsp ; зубної щітки YAKO CAPS Білі 2 шт Змінні насадки для зубних щіток YAKO A1 і Lebond ELEC. Щетина Tynex DuPont (США) з щільними пучками в центрі. Показання: для видалення зубного нальоту, для щоденного використання. Сумі..
Насадки для електричної зубної щітки Unique Whitening White 2 шт
0
Код товару: 3730
715 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebond Unique Whitening White 2 шт Змінна насадка Lebond Unique Whitening призначена для видалення нальоту і відбілювання зубів. Основна відмінна риса це модифікації - прогумована Y-образна боковина, призначена дл..
Насадки для електричної зубної щітки Unique Sensitive White 2 шт
0
Код товару: 3729
715 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebond Unique Sensitive White 2 шт Спеціальні змінні насадки Lebond Unique Sensitive призначені для делікатного чищення ротової порожнини. Показання: при високій чутливості зубів; при кровотечах ясен. Матеріал ..
Насадки для електричної зубної щітки Unique Orthodontic White 2 шт
0
Код товару: 3731
715 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Unique Orthodontic White 2 шт Унікальна ортодонтическая насадка. Спеціальна форма щетини для ефективної чистки брекетів, коронок, імплантів та мостових протезів. Володіє підвищеними можливостями з чищення в важкод..
Насадки для електричної зубної щітки Unicorn-Mini White 2 шт
0
Код товару: 3733
798 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebond Unicorn-Mini White 2 шт Змінна насадка Unicorn складається з більш ніж 900 щетинок, форма для чищення головки має анатомічну форму, щетина ідеально ковзає по зубному ряду. 3 кольори - 3 види ефективності: ..
Насадки для електричної зубної щітки Unicorn White 2 шт
0
Код товару: 3732
798 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebond Unicorn White 2 шт Змінна насадка Unicorn складається з більш ніж 900 щетинок, форма для чищення головки має анатомічну форму, щетина ідеально ковзає по зубному ряду. 3 кольори - 4 види ефективності: Білі ..
Насадки для електричної зубної щітки Oral Hygiene 3 шт
0
Код товару: 3726
605 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebond Oral Hygiene 3 шт Спеціалізований набір насадок від Lebond Oral Hygiene сумісний з усім модельним рядом звукових зубних щіток фірми Lebond (крім лінійки ELAC). Набір повністю розкриває можливості технології..
Насадки для електричної зубної щітки Lebooo Color White 2 шт
0
Код товару: 3719
248 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebooo Color White 2 шт Оновлена насадка для зубних щіток Lebond і Lebooo. Робить зуби природно-білими завдяки підвищеній амплітуді вібрацій і безліч щетини. Щетина - DuPont (США) відповідає вимогам FDA. Три коль..
Насадки для електричної зубної щітки Heads YOYO Yellow 2 шт
0
Код товару: 3721
385 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebond Heads YOYO Yellow 2 шт Універсальна насадка призначена для дітей від 3 до 12 років. М'який пластик гарантує отстствіе травм в ротової порожнини. М'яка безпечна щетина. Кінчики волосинок мають закруглені фор..
Насадки для електричної зубної щітки Heads Q2 Yellow 2 шт
0
Код товару: 3727
605 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebond Heads Q2 Yellow 2 шт Змінні насадки Q2 призначені для дітей від 3 до 15 років і підходять до всіх зубних щіток Lebond. Має довжину робочої зони 20 мм, але це не просто зменшена копія дорослих насадок, все к..
Насадки для електричної зубної щітки Heads Kids Silicone Yellow 2 шт
0
Код товару: 3728
660 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebond Heads Kids Silicone Yellow 2 шт Змінна насадка Lebond Heads Kids Silicone Yellow призначена для дітей від 2-х років. Має довжину робочої зони 20 мм, але це не просто зменшена копія дорослих насадок, все ком..
Насадки для електричної зубної щітки GEM White 2 шт
0
Код товару: 3722
605 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebond GEM White 2 шт Тип насадки відноситься до категорії ортодонтических щілинних, так як форма зрізу щетини має анатомічну форму з трапецеообразнимі вирізами (технологія 3D JEWEL CUT). Особливості щетини: Різк..
Насадки для електричної зубної щітки GEM Black 2 шт
0
Код товару: 3723
605 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebond GEM Black 2 шт Тип насадки відноситься до категорії ортодонтических щілинних, так як форма зрізу щетини має анатомічну форму з трапецеообразнимі вирізами (технологія 3D JEWEL CUT). Особливості щетини: Різк..
Насадки для електричної зубної щітки Day / Night White 2 шт
0
Код товару: 3725
605 грн.
Насадки для електричної зубної щітки Lebond Day / Night White 2 шт Комплект змінних головок Lebond призначений для чищення зубів вранці і ввечері, що сприяє максимальної ефективності гігієни порожнини рота. Насадка для ранкового використання призначе..
Насадки для гідроактівні звуковий зубної щітки Блек Вайтенінг Чорні 2 шт
0
Код товару: 2059
398 грн.
Насадки для гідроактівні звуковий зубної щітки Megasmile Black Whitening Унікальна запатентована щетина насадки, із збільшеною кількістю щетинок і спеціальною технологією вбудованих іонів активного наноадсорбента, безперечно і абсолютно безпечно у..
Насадки для гідроактівні звуковий зубної щітки Блек Вайтенінг Рожеві 2 шт
0
Код товару: 2060
398 грн.
Насадки для гідроактівні звуковий зубної щітки Megasmile Black Whitening Унікальна запатентована щетина насадки, із збільшеною кількістю щетинок і спеціальною технологією вбудованих іонів активного наноадсорбента, безперечно і абсолютно безпечно у..
Насадки для гідроактівні звуковий зубної щітки Блек Вайтенінг м'які 2 шт
0
Код товару: 823
398 грн.
Насадки для гідроактівні звуковий зубної щітки Megasmile Black Whitening Унікальна запатентована щетина насадки, із збільшеною кількістю щетинок і спеціальною технологією вбудованих іонів активного наноадсорбента, безперечно і абсолютно безпечно у..
Насадки для гідроактівні звуковий зубної щітки Блек Вайтенінг Жовті 2 шт
0
Код товару: 2062
398 грн.
Насадки для гідроактівні звуковий зубної щітки Megasmile Black Whitening Унікальна запатентована щетина насадки, із збільшеною кількістю щетинок і спеціальною технологією вбудованих іонів активного наноадсорбента, безперечно і абсолютно безпечно у..
Насадки для гідроактівні звуковий зубної щітки Блек Вайтенінг Блакитні 2 шт
0
Код товару: 2061
398 грн.
Насадки для гідроактівні звуковий зубної щітки Megasmile Black Whitening Унікальна запатентована щетина насадки, із збільшеною кількістю щетинок і спеціальною технологією вбудованих іонів активного наноадсорбента, безперечно і абсолютно безпечно у..
Насадка зубна щітка для JP200 2 шт.
0
Код товару: 1011
500 грн.
Насадки зубна щітка для Jetpik JP200 Змінні насадки зубної щітки для іригаторів серії JP200. В упаковці 2 шт. Сумісність: Jetpik JP200-Travel, Jetpik JP200-Elite, Jetpik JP200-ultra..
Насадка для звукової щітки Handy White 1 шт
0
Код товару: 1153
226 грн.
Насадка для звукової щітки Lebond Lebond Handy White Робоча зона головки містить 600 тонких (0,02) волосинок об'єднаних в 31 щільний пучок, 16 з них - щілинні, для ефективного «вичищення» між зубами, інші - поліруючі, для відбілювання поверхні зубі..
Насадка для електричної зубної щітки SWAN Black 1 шт
0
Код товару: 3720
330 грн.
Насадка для електричної зубної щітки Lebond SWAN Black 1 шт Універсальна насадка для зубних щіток Lebond (SA і SAS) і Lebooo. Щетина - Tynex DuPont (США). Особливості: 3D форма щетини. Щітка щільно прилягає до поверхні зуба, що сприяє полірування зу..
Насадка для електричної зубної щітки Replacements Heads for White 4 шт
0
Код товару: 3714
385 грн.
Насадка для електричної зубної щітки ProZone Replacements Heads for Lebond White 4 шт Змінні насадки до електричних зубних щіток & nbsp ; Lebond від виробника ProZone, підходить для всіх зубних щіток Lebond, які працюють за технологією M.TIC. Щетина ..
Насадка для електричної зубної щітки Replacements Heads for White 1 шт
0
Код товару: 3713
110 грн.
Насадка для електричної зубної щітки ProZone Replacements Heads for Lebond White 1 шт Змінні насадки до електричних зубних щіток & nbsp ; Lebond від виробника ProZone, підходить для всіх зубних щіток Lebond, які працюють за технологією M.TIC. Щетина ..
Насадка для електричної зубної щітки Head MonoFloss 1 шт
0
Код товару: 3718
248 грн.
Насадка для електричної зубної щітки Lebond Head MonoFloss 1 шт Змінна насадка MonoFloss підходить для всіх моделей зубних щіток Lebond що працюють за технологією M.TIC. Даная насадка відноситься до щілинним і призначена для глибокої і якісної чисти ..
Насадка для електричної зубної щітки - VibroPower White 3 шт
0
Код товару: 3715
193 грн.
Насадка для електричної зубної щітки Lebond - ProZone VibroPower White 3 шт Змінні насадки до електричних зубних щіток & nbsp ; Lebond від виробника ProZone, підходить для всіх зубних щіток Lebond, Lebooo. Щетина - Tynex DuPont & nbsp ; 0.152мм (США..
Насадка для електричної зубної щітки - VibroPower Black 3 шт
0
Код товару: 3716
193 грн.
Насадка для електричної зубної щітки Lebond - ProZone VibroPower Black 3 шт Змінні насадки до електричних зубних щіток & nbsp ; Lebond від виробника ProZone, підходить для всіх зубних щіток Lebond, Lebooo. Щетина - Tynex DuPont & nbsp ; 0.152мм (США..
Насадка для електричної зубної щітки - VibroPower + White 3 шт + очищувач для язика
0
Код товару: 3717
248 грн.
Насадка для електричної зубної щітки Lebond - ProZone VibroPower + White 3 шт + очищувач для язика Змінні насадки до електричних зубних щіток & nbsp ; Lebond від виробника ProZone, підходить для всіх зубних щіток Lebond, Lebooo. Щетина - Tynex DuPon..
Монопучкова насадки Interspace F
0
Код товару: 471
160 грн.
Змінні Монопучкова насадки Паро Інтерспейс Ф Монопучкова щітки paro® INTERSPACE F дозволять бездоганно очистити різні ортодонтичні конструкції такі як дуги, брекети та інші. Вони дозволять дбайливо і ефективно очистити ясенний край і поверхні у важко..
Змінна насадка для звукової зубної шеткі 2 шт
0
Код товару: 1370
460 грн.
Змінна насадка для звукової зубної шеткі WhiteWash 2 шт Щетинки виготовлені з преміум щетини DuPont, також насадки є очищувач язика і головка насадки прогумований, щоб не травмувати зуби і ясна. У упаковці 2 насадки..
Змінна насадка TriZone 2 шт
0
Код товару: 523
329 грн.
Змінна насадка Кричав-Бі Тризония Інноваційна конструкція головки насадки має 3 зони чищення: Легко очищає всю порожнину рота; Короткі щетинки для очищення поверхневої чистки зубів; Довгі щетинки для чищення міжзубних проміжків. Перехресні рух..
Змінна насадка Precision Clean 2 шт
0
Код товару: 260
286 грн.
Змінна насадка Oral-B Precision Clean Щетинки в насадці без проблем проникають у важкодоступні місця, очищаючи їх від залишків їжі і нальоту. При контакті зі слиною щетинки білого кольору намокають і стають м'якими, тому відбувається дбайлива чистка ..
Змінна насадка Floss Action 2 шт.
0
Код товару: 261
329 грн.
Змінна насадка Oral-B Floss Action Особливістю цієї насадки виступають різнорівнева щетина, а також розмір цих щетинок. Вони проникають глибокі міжзубні проміжки і з легкістю усувають наліт. На цій насадці є щетинки-індикатори, які показують Вам ко..
Змінна насадка Dual Clean 3 шт
0
Код товару: 262
619 грн.
Змінна насадка Oral-B Dual Clean Насадка створений для масажу ясен і поверхневої чистки зубів. Сумісна з щітками: Oral-B Vitality і Oral-B Professional Care, а також Oral-B Triumph і Oral-B Advance Power Чи не сумісна зі щітками: Cross Action Power..

Змінні насадки для зубних щіток

Професійний догляд за зубами в домашніх умовах сьогодні не обходиться без якісної електрощітки і змінної насадки до неї. Ці два пристрої для чищення зубів забезпечують здоров'я кожної людини. Але чи дійсно потрібні змінні насадки і чи варто витрачати на них гроші?

В яких випадках потрібні насадки для зубних щіток?
• якою б якісною не була щітка, її щетинки з часом зношуються і перестають виконувати свої функції на належному рівні. Ще більш актуально це для електрощіток, які на відміну від ультразвукових, не вбивають бактерії, а значить вони поступово накопичуються. Навіть при регулярному промиванні звичайна щітка і насадка потребують заміни десь один раз в 3 місяці відповідно до рекомендацій стоматологів. Не стільки через скупчення бактерій, скільки через те, що зношена щетина знижує якість чищення, а це безумовно негативно відіб'ється на ефективності гігієнічної процедури.
• якщо потрібне використання одного приладу на всю сім'ю, можна придбати відразу комплект насадок і не турбуватися про їх наявності. До того ж комплект змінних насадок буде значно дешевше коштувати, ніж окремо
• якщо настав час привчати дитину до електрощітки, буде потрібно насадка меншого розміру. Змінні дитячі насадки відрізняються від дорослих маленьким розміром і більш м'якою щетиною.
• коли доводиться часто подорожувати, одну насадку можна залишити в дорожньому футлярі
• коли в родині з'являються специфічні потреби, наприклад, установка брекетной дуги, імплантатів, коронок. За цих обставин потрібні особливі спеціальні насадки для ефективної чистки
• при різних стоматологічних захворюваннях (наприклад, при кровоточивості ясен або при чутливої ​​емалі необхідно вибрати щітку з більш м'якою щетиною) або застосовувати терапевтичні спеціалізовані насадки
• існують змінні насадки для різних цілей, наприклад, є насадки для відбілювання зубної емалі, для масажу ясен, насадки для чутливих ділянок порожнини рота

Якими бувають насадки на електричні зубні щітки
Вони різноманітні і відрізняються в залежності від виробника, типу пристрою, призначення. Від цих факторів залежить їх вартість.

Для різних пристроїв призначаються відповідні доповнення:
• різних розмірів, зазвичай стандартні і міні
• з різними ступенями жорсткості щетинок, наприклад, є насадки з м'якою щетиною, з щетиною середньої жорсткості
• особливої ​​форми, наприклад, є змінні насадки круглої форми і є насадки зі звичним для чищення полем

Переваги запасних і додаткових насадок складно переоцінити. Своєчасна заміна звичайної або покупка нової особливої ​​помічниці здатні вберегти від безлічі проблем і значно полегшити процес чищення.

Щоб Ваші зуби завжди були в ідеальному стані, необхідно правильно підійти до вибору
насадки для зубних щіток. Вони все функціонально відрізняються. Головки насадок мають спеціальну круглу форму, що дозволяє щетинкам проникати у важкодоступні місця, видаляючи наліт і масажуючи ясна, зміцнюючи їх. Як зрозуміти, що потрібно міняти насадку? Коли щетинки наполовину знебарвилися.

Електричні зубні щітки більш ефективні, в порівнянні зі звичайними, тому змінні насадки це частина щоденної гігієни зубів для багатьох. Як і інші інструменти для гігієни рота, вони служать всього 3-4 місяці, а кольорові індикатори підкажуть, коли насадку необхідно поміняти на нову.
Наш Інтернет-магазин розміщує інформацію про продукцію брендів, які завоювали високе положення на ринку. Відгуки про товари є на сайті, вони будуть корисні при виборі
насадки для зубних щіток. Якщо інформації недостатньо, зверніться до менеджера.

Купити насадки для зубних щіток і іригаторів в Києві в інтернет-магазині 303.com.ua за доступною ціною «простіше нікуди». Необхідно увійти на сторінку товару, ознайомившись з характеристиками, описом і відгуками і оформити замовлення через корзину або іншими засобами зв'язку. Продаж насадок для зубних щіток і іригаторів здійснюється на всій території України. Доставка по Україні: Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Житомир, Чернівці, Рівне, Полтава, Черкаси, Кропивницький, Херсон, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ та інші міста України.