Меню

Ополіскувачі для рота

Бальзам для порожнини рота з активним пептидним комплексом і муміє Червоний 250 мл
1
Код товару: 374
317 грн.
Бальзам для порожнини рота VIVAX Dent Вівакс Дент з активним пептидним комплексом і муміє (червоний) 250 мл Знімає набряклість, запалення і біль в яснах. Нормалізує мікроциркуляцію крові і обмінні процеси в тканинах пародонта і ясен. Забезпечує приск..
Спрей освіжувач Orafresh (50 мл)
0
Код товару: 80
0 грн.
спрей освіжувач CURAPROX Orafresh Захищає від мікроорганізмів, що викликають неприємний запах з рота. Містить діоксид хлору в дозуванні 0,02%...
Спрей з маслом чайного дерева Tebodont 25 мл
0
Код товару: 411
500 грн.
Спрей з маслом чайного дерева Tebodont 25 мл У масі клінічних досліджень було успішно доведено, що масло чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), має антимікробну, протигрибкову, противірусну, а також антисептичну дію. Для інтенсивного впливу на за..
Спрей з маслом чайного дерева 30 мл
0
Код товару: 4455
500 грн.
Спрей з маслом чайного дерева Vipis 30 мл Спрей складається з 100% натуральних інгредієнтів: Чайне дерево < em> має антисептичну, противірусну, протигрибкові і антибактеріальну властивості. Календула є природним антисептиком і протизапальним засобо..
Спрей для порожнини рота Hydral 50 мл
0
Код товару: 2297
213 грн.
Спрей для порожнини рота Gum Hydral 50 мл Зволожуючий спрей Gum Hydral призначений для негайного і ефективного усунення сухості в роті і захисту слизової оболонки порожнини рота від шкідливого впливу сухості. Завдяки гелевою текстурою, спрей Hydral з..
Спрей для порожнини рота AftaClear 15 мл
0
Код товару: 2296
336 грн.
Спрей для порожнини рота Gum AftaClear 15 мл GUM AftaClear забезпечує негайне полегшення болю і сприяє швидкому загоєнню завдяки унікальній комбінації активних інгредієнтів. Комбінація активних інгредієнтів включає гіалуронову кислоту і суміш натурал..
Спрей Perio-Aid 0.12% 50 мл
0
Код товару: 783
147 грн.
Спрей Perio- Aid 0.12% 50 мл Спрей Perio - Aid - це & nbsp ; антисептик, який призначений для застосування в ротовій порожнині в важкодоступних місцях і для людей, які не можуть використовувати ополіскувач. Спрей містить 0,12% хлоргексидин (CHX) і 0,..
Спрей Halita 15 мл
0
Код товару: 785
117 грн.
Спрей Halita 15 мл Спрей HALITA® форте усуває бактеріальний наліт, який призводить до неприємного запаху з рота. Спрей HALITA® підходить для людей, які хотіли б освіжати дихання в будь-якому місці, в будь-який час. Використовуючи спрей ви можете насо..
Спрей c дозатором Curasept з хлоргексидином 0,5% (30 мл)
0
Код товару: 79
0 грн.
Спрей c дозатором Curasept з хлоргексидином 0,5% Показаний безпосередньо для професійного використання  З хлоргексидином, що сприяє усуненню запалення ясен. Чудово підходить для месного пріміненія...
Спреї для порожнини рота Classic 20 мл
0
Код товару: 685
130 грн.
Спреї для порожнини рота President Classic 20 мл Дезинфікують порожнину рота. Профілактика утворення карієсу і запальних процесів ясен. Тривала свіжість подиху на весь день. Без спирту. Спрей підходить вагітним, годуючим мамам, підліткам, водіям..
Сироватка для чутливих зубів Nano 30мл + індивідуальна капа
0
Код товару: 1366
1 050 грн.
Сироватка для чутливих зубів WhiteWash Nano 30мл + індивідуальна капа Активні компоненти: Гідроксиапатит - Запатентована форма гідроксиапатиту є ключовим компонентом запатентованої Enamel Care Technology (технологія захисту зубної емалі), яка особл..
Сироватка для чутливих зубів Nano 30 мл
0
Код товару: 1367
640 грн.
Сироватка для чутливих зубів WhiteWash Nano 30 мл Активні компоненти: Гідроксиапатит - Запатентована форма гідроксиапатиту є ключовим компонентом запатентованої Enamel Care Technology (технологія захисту зубної емалі), яка особливо ефективно відновл..
Роликова туба з маслом чайного дерева TEBO Lip
0
Код товару: 414
368 грн.
Роликовая туба з маслом чайного дерева TEBO Lip Прибирає роздратування губ, а також куточків рота. Володіє поживними, заспокійливим і відновлюючий ефект. Склад: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Saccharin, Melaleuca Alternifolia, Dip..
Рідина-ополіскувач Curasept 0,20% хлоргексидину 200 мл
0
Код товару: 71
420 грн.
Рідина-ополіскувач з хлоргексидином 0,20% Ополіскувач рота ADS 220 показаний при парадонтопатіях, а також якщо у Вас ортодонтическая конструкція, при імплантології та будь-яких інших хірургічних втручаннях. Сильний антибактеріальний ефект Попередж..
Рідина-ополіскувач Curasept 0,12% хлоргексидину 200 мл
0
Код товару: 70
420 грн.
Рідина-ополіскувач з хлоргексидином 0,12% Ополіскувач рота ADS 212 показаний при парадонтопатіях, а також якщо у Вас ортодонтическая конструкція, при імплантології та будь-яких інших хірургічних втручаннях. Надає протизапальну дію. Попереджає..
Ортодонтический набір Vitis Orthodontic Regular зі щіткою зі звичайною головкою (міні)
0
Код товару: 520
215 грн.
Ортодонтический набір Вітіс Ортодонтік Зубна паста VITIS Orthodontic зубна паста VITIS Ортодонтична спеціально створена для пацієнтів при ортодонтичному лікуванні. Зубна паста VITIS Ортодонтична надає профілактику поширених проблем, які виникають..
Ортодонтический набір Vitis Orthodontic Regular зі звичайним розміром головки
0
Код товару: 519
274 грн.
Ортодонтический набір Вітіс Ортодонтік Зубна паста VITIS Orthodontic зубна паста VITIS Ортодонтична спеціально створена для пацієнтів при ортодонтичному лікуванні. Зубна паста VITIS Ортодонтична надає профілактику поширених проблем, які виникають..
Ортодонтический набір Vitis Orthodontic Access зі щіткою з маленькою голівкою
0
Код товару: 518
274 грн.
Ортодонтический набір Вітіс Ортодонтік Зубна паста VITIS Orthodontic зубна паста VITIS Ортодонтична спеціально створена для пацієнтів при ортодонтичному лікуванні. Зубна паста VITIS Ортодонтична надає профілактику поширених проблем, які виника..
Ортодонтический набір Swiss Denta
0
Код товару: 554
1 444 грн.
Ортодонтический набір Свісс Дента У набір включені: Зубна щітка Paro М43: щітка має унікальну довгу ручку і тонку шийку, що дозволяє правильно позиціонувати і використовувати міжнародно-відому серію щіток paro®. Завдяки ідеальному заокругленню ..
Ополосківатель для порожнини рота Professional з хлоргексидином 0.20% 100 мл
0
Код товару: 2315
63 грн.
Ополосківатель для порожнини рота President Professional з хлоргексидином 0.20% 100 мл протизапальні та антибактеріальний засіб призначений для лікування і комплексного захисту порожнини рота при таких захворюваннях як стоматит, гінгівіт, пародонтит...
Ополосківатель для порожнини рота Ortho Implant 250 мл
0
Код товару: 2316
162 грн.
Ополосківатель для порожнини рота President Ortho Implant 250 мл Ополіскувач для порожнини рота President Ortho Implant надає ефективну дію при інфекційних і запальних захворюваннях в порожнині рота, що мають грибкову і бактеріальну природу, таких як..
Ополіскувач рота Сильні зуби здорові ясна Свіжа м'ята без спирту 500 мл
0
Код товару: 1875
88 грн.
Ополіскувач рота Listerine сильні зуби здорові ясна Свіжа м'ята без спирту 500 мл LISTERINE® Освіжаюча м'ята класичний і оригінальний ополіскувач рота зі смаком м'яти, він відмінно справляється з патогенними бактеріями, підтримуючи чистоту порожнини ..
Ополіскувач рота Сильні зуби здорові ясна Свіжа м'ята без спирту 250 мл
0
Код товару: 469
53 грн.
Ополіскувач рота Listerine сильні зуби здорові ясна Свіжа м'ята без спирту 250 мл LISTERINE® Свіжа м'ята класичний і оригінальний ополіскувач рота зі смаком м'яти, він відмінно справляється з патогенними бактеріями, підтримуючи чистоту порожнини рота..
Ополіскувач рота Сильні зуби здорові ясна Свіжа м'ята без спирту 1 л
0
Код товару: 2086
158 грн.
Ополіскувач рота Listerine сильні зуби здорові ясна Свіжа м'ята без спирту 1 л LISTERINE® Свіжа м'ята класичний і оригінальний ополіскувач рота зі смаком м'яти, він відмінно справляється з патогенними бактеріями, підтримуючи чистоту порожнини рота. ..
Ополіскувач рота Зелений чай 500 мл
0
Код товару: 1874
88 грн.
Ополіскувач рота Listerine зелений чай 500 мл LISTERINE® Зелений чай в своєму складі має фторид натрію, який захищає від карієсу, знімає запалення ясен (гінгівіт) і береже зуби і ясна від інших захворювань. До складу LISTERINE® & nbsp ; входить нату..
Ополіскувач рота Зелений чай 250 мл
0
Код товару: 1225
53 грн.
Ополіскувач рота Listerine зелений чай 250 мл LISTERINE® Зелений чай в своєму складі має фторид натрію, який захищає від карієсу, знімає запалення ясен (гінгівіт) і береже зуби і ясна від інших захворювань. До складу LISTERINE® & nbsp ; входить нату..
Ополіскувач рота Захист ясен (Освіжаюча м'ята) 95 мл
0
Код товару: 1868
32 грн.
Ополіскувач рота Listerine захист ясен (Освіжаюча м'ята) 95 мл LISTERINE® Освіжаюча м'ята класичний і оригінальний ополіскувач рота зі смаком м'яти, він відмінно справляється з патогенними бактеріями, підтримуючи чистоту порожнини рота. До складу LI..
Ополіскувач рота Захист ясен (Освіжаюча м'ята) 500 мл
0
Код товару: 1870
137 грн.
Ополіскувач рота Listerine захист ясен (Освіжаюча м'ята) 500 мл LISTERINE® Освіжаюча м'ята класичний і оригінальний ополіскувач рота зі смаком м'яти, він відмінно справляється з патогенними бактеріями, підтримуючи чистоту порожнини рота. До складу L..
Ополіскувач рота Захист ясен (Освіжаюча м'ята) 250 мл
0
Код товару: 316
80 грн.
Ополіскувач рота Listerine захист ясен (Освіжаюча м'ята) 250 мл LISTERINE® Освіжаюча м'ята класичний і оригінальний ополіскувач рота зі смаком м'яти, він відмінно справляється з патогенними бактеріями, підтримуючи чистоту порожнини рота. До складу L..
Ополіскувач рота Захист ясен (Освіжаюча м'ята) 1 л
0
Код товару: 1869
227 грн.
Ополіскувач рота Listerine захист ясен (Освіжаюча м'ята) 1 л LISTERINE® Освіжаюча м'ята класичний і оригінальний ополіскувач рота зі смаком м'яти, він відмінно справляється з патогенними бактеріями, підтримуючи чистоту порожнини рота. До складу LIS..
Ополіскувач рота Захист від карієсу (Захист зубів і ясен) 500 мл
0
Код товару: 1873
137 грн.
Ополіскувач рота Listerine захист від карієсу (захист зубів і ясен) 500 мл LISTERINE® Захист зубів і ясен в своєму складі має фторид натрію, який захищає від карієсу, знімає запалення ясен (гінгівіт) і береже зуби і ясна від інших захворювань. До ск..
Ополіскувач рота Захист від карієсу (Захист зубів і ясен) 250 мл
0
Код товару: 315
80 грн.
Ополіскувач рота Listerine захист від карієсу (захист зубів і ясен) 250 мл LISTERINE® Захист зубів і ясен в своєму складі має фторид натрію, який захищає від карієсу, знімає запалення ясен (гінгівіт) і береже зуби і ясна від інших захворювань. До ск..
Ополіскувач рота з маслом чайного дерева Tebodont-F зі фтором 250 мл
0
Код товару: 1172
430 грн.
Ополіскувач рота з маслом чайного дерева Tebodont-F зі фтором 250 мл У масі клінічних досліджень було успішно доведено, що масло чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), має антимікробну, протигрибкову, противірусну, а також антисептичну дію. Для ус..
Ополіскувач рота з маслом чайного дерева Tebodont 50 мл
0
Код товару: 1821
95 грн.
Ополіскувач рота з маслом чайного дерева Tebodont 50 мл У масі клінічних досліджень було успішно доведено, що масло чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), має антимікробну, протигрибкову, противірусну, а також антисептичну дію. Для усунення та зап..
Ополіскувач рота з маслом чайного дерева Tebodont 400 мл
0
Код товару: 410
530 грн.
Ополіскувач рота з маслом чайного дерева Tebodont 400 мл У масі клінічних досліджень було успішно доведено, що масло чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), має антимікробну, протигрибкову, противірусну, а також антисептичну дію. Для усунення та за..
Ополіскувач рота з маслом чайного дерева Tebodont 1,5 л
0
Код товару: 1290
1 656 грн.
Ополіскувач рота з маслом чайного дерева Tebodont 1,5 л У масі клінічних досліджень було успішно доведено, що масло чайного дерева (Melaleuca Alternifolia), має антимікробну, протигрибкову, противірусну, а також антисептичну дію. Для усунення та зап..
Ополіскувач рота з аминофторидом Dent 500 мл
0
Код товару: 446
369 грн.
Ополіскувач рота з аминофторидом Paro Dent 500 мл Ополіскувач Paro Dent містить в складі амінофторид в комплексі з фторидом натрію. Ці активні компоненти попереджають розвиток карієсу, зменшують утворення м'якого і твердого зубного нальоту, освіжають..
Ополіскувач рота з аминофторидом Dent 30 мл
0
Код товару: 1882
67 грн.
Ополіскувач рота з аминофторидом Paro Dent 30 мл Ополіскувач Paro Dent містить в складі амінофторид в комплексі з фторидом натрію. Ці активні компоненти попереджають розвиток карієсу, зменшують утворення м'якого і твердого зубного нальоту, освіжають..
Ополіскувач рота Експертне відбілювання 250 мл
0
Код товару: 1073
80 грн.
Ополіскувач рота Listerine експертне відбілювання 250 мл LISTERINE ® Expert Whitening ® & nbsp ; містить безабразивних відбілюючий складу, який відбілює і не шкодить Вашим зубам. У складі ополіскувача є фторид, для зміцнення зубної емалі. До складу ..
Ополіскувач рота грейпфрут і лайм 400 мл
0
Код товару: 279
155 грн.
Ополіскувач рота Edel White грейпфрут і лайм 400 мл Унікальний аромат спокушає вас для використання ополіскувача знову, і знову. Вранці після пробудження, ввечері перед сном Edel + WHITE ® Свіжість + Захист для полоскання рота є унікальним освіжаючи..
Ополіскувач рота Vitis Whitening 500 мл
0
Код товару: 784
236 грн.
Ополіскувач рота Vitis Whitening 500 мл Ополіскувач порожнини рота VITIS Отбеливающий ефективно відбілює зуби, видаляючи плями і запобігає їх утворення, в той же час усуває чутливість зубів без шкоди емалі. Формула ополіскувача заснована на ексклюзив..
Ополіскувач рота Vitis Whitening 30 мл
0
Код товару: 1880
24 грн.
Ополіскувач порожнини рота Вітіс Отбеливающий Ополіскувач порожнини рота VITIS Отбеливающий ефективно відбілює зуби, видаляючи плями і запобігає їх утворення, в той Водночас усуває чутливість зубів без шкоди емалі. Формула ополіскувача заснован..
Ополіскувач рота VITIS Orthodontic 500 мл
0
Код товару: 499
214 грн.
Ополіскувач рота VITIS Orthodontic 500 мл Ополіскувач порожнини рота VITIS Orthodontic для щоденного використання, який спеціально розроблений для щоденної гігієни порожнини рота ортодонтичних пацієнтів. Підсилює ефект чищення зубів пастою VITIS Orth..
Ополіскувач рота VITIS Orthodontic 30 мл
0
Код товару: 1878
24 грн.
Ополіскувач рота Вітіс Ортодонтік для ортодонтичних пацієнтів Ополіскувач порожнини рота VITIS Orthodontic для щоденного використання, який спеціально розроблений для щоденної гігієни порожнини рота ортодонтичних пацієнтів. Підсилює ефект чищення..
Ополіскувач рота VITIS Orthodontic 150 мл
0
Код товару: 1879
98 грн.
Ополіскувач рота VITIS Orthodontic 150 мл Ополіскувач порожнини рота VITIS Orthodontic для щоденного використання, який спеціально розроблений для щоденної гігієни порожнини рота ортодонтичних пацієнтів. Підсилює ефект чищення зубів пастою VITIS Orth..
Ополіскувач рота Vitis Gingival 500 мл
0
Код товару: 498
214 грн.
Ополіскувач рота Vitis Gingival 500 мл Ополіскувач порожнини рота VITIS ® Gingival спеціально розроблений для профілактики і лікування кровотечі і запалення ясен. Не містить спирт. Ополіскувач порожнини рота VITIS ® Gingival призначений для лікування..
Ополіскувач рота Vitis Gingival 30 мл
0
Код товару: 1876
24 грн.
Ополіскувач порожнини рота Вітіс для слабких ясен Ополіскувач порожнини рота< span lang = "en-US"> V ITIS ® Gingival спеціально розроблений для профілактики і лікування кровотечі і запалення ясен. Ополіскувач порожнини рота< span lang = "en-US">..
Ополіскувач рота Vitis Gingival 150 мл
0
Код товару: 1877
98 грн.
Ополіскувач рота Vitis Gingival 150 мл Ополіскувач порожнини рота VITIS ® Gingival спеціально розроблений для профілактики і лікування кровотечі і запалення ясен. Ополіскувач порожнини рота VITIS ® Gingival преднзначен для лікування гінгівіту. Тривал..

Ополіскувач рота - Додатковий догляд

Ополіскувач рота це дуже ефективне і дієве засіб гігієни, але цей засіб не замінює використання зубної пасти і зубної щітки, а тільки доповнює її. Ополіскувач лише прибирає неприємний запах з рота, але не прибирає причину. Ополіскувач рота може продовжувати або посилювати ефект від зубної пати і вони дуже зручні у використанні.

У нашому інтернет-магазині Ви можете підібрати собі найкращий ополіскувач рота, дізнатися його склад і з якими зубними пастами, який вид ополіскувача краще використовувати

Комплексний догляд за порожниною рота

Для того, щоб Ваші зуби завжди залишалися міцними і здоровими, недостатньо тільки зубної пасти. Для підтримки свіжості і чистоти порожнини рота протягом всього дня лікарі-стоматологи рекомендують використовувати також ополіскувач для рота. Зазвичай ополіскувач - це антисептичний розчин, рідина, яка призначені для зменшення кількості мікробів в порожнині рота - на зубах, яснах, внутрішній стороні щік. Але є більш спеціалізовані ополіскувачі. Вони можуть мати відбілюючі, протизапальну або протигрибкова дія.

Правильне доповнення


Якщо Ви хочете використовувати рідину для полоскання рота в якості частини Вашого щоденного режиму догляду за порожниною рота, придбати ополіскувач можна в мережі магазинів 303.com.ua в Києві. Він, звичайно, не замінить регулярне очищення зубів два рази в день за допомогою зубної щітки і пасти. Але він допоможе створити антимікробний бар'єр для Ваших ясен і зубів, а також освіжить подих. В інтернет-магазині
303.com.ua можна купити ополіскувач для рота з різними призначення. Це може бути рідина для чутливих ясен, відбілюючий, ортодонтический, освіжаючий або антисептичний ополіскувач. Кожен з них спрямований на вирішення тієї чи іншої проблеми порожнини рота і ефективно бореться з мікробами і бактеріями.

Бережна формула захисту

До складу ополіскувачів не належать такі агресивні компоненти, як, наприклад, спирт, які можуть дратувати ясна, викликати печіння або больові відчуття. Зате містять багато компонентів, які сприяють знезараженню. Найчастіше вони являють собою прозору рідину, яка не фарбує зубну емаль, не викликає на ній потемніння. За доступною ціною можна придбати продукцію таких відомих марок, як PERIO-AID, VITIS GINGIVAL, ORAL-B, Swissdent і інші. Всі вони пройшли численні клінічні дослідження, схвалені лікарями-стоматологами та рекомендовані для щоденного використання.

Ефективна альтернатива


Також в мережі магазинів
303.com.ua можна придбати спеціальні спреї для порожнини рота. Цей дентальний спрей швидко нейтралізує шкідливі впливи кислот на зубну емаль і надійно захищає від шкідливої ​​дії протягом тривалого часу. Також спреї ефективно освіжають подих, захищають від появи карієсу на зубах, борються з утворення зубного нальоту і каменю. Підходять навіть для чутливих зубів і ясен. Незамінні в тривалих поїздках і всюди, де немає можливості скористатися зубною щіткою і пастою.