Меню

Сопла для іригаторів

Сопла для іригаторів Nozzle 0.8 мм 2 шт
0
Код товару: 3701
275 грн.
Сопла для іригаторів Lebond Nozzle 0.8 мм 2 шт Змінні сопла для іригаторів Lebond & nbsp ; W1. Наспіл для очищення міжзубних просторів від залишків їжі і ефективно промиває подзубние кишені. Рекомендується починати використання сопел з низького напор..
Насадка для іригатора трехструйная 2 шт
0
Код товару: 1080
460 грн.
Насадки для іригатора SoWash трехструйние Трехструйная насадка для іригатора SoWash ( турбопоток) розроблена з трьома пульсуючими струменями, завдяки цьому за допомогою насадок з турбопотоком забезпечується гідромасаж ясен. Показаний для людей з чу..
Насадка для іригатора однострунні 2 шт
0
Код товару: 1079
192 грн.
Насадки для іригатора SoWash однострунні одноструменевими насадка для іригатора SoWash розроблена для якісного глибокого очищення міжзубних проміжків, а також показана для людей з протезами і ортодонтичними конструкціями, брекет-системою та ін. В..
Насадка для іригатора моноструя 2 шт
0
Код товару: 1231
192 грн.
Насадка для іригатора SoWash моноструя одноструменевими насадка (моноструя) показана для кращого очищення міжзубних проміжків. Легко керувати. Точніше розпорошення. Кількість в упаковці 2 шт...
Насадка для іригатора зубна щітка з однієї струменем 2 шт
0
Код товару: 1078
460 грн.
Насадки для іригатора SoWash зубна щітка з однієї струменем Унікальна насадка яка складається із зубної щітки та одноструйнго водного потоку. Це дозволяє більш якісно і ретельно чистити зуби і міжзубні проміжки. Зубна щітка має середню жорсткість..
Насадка для іригатора з міжзубними йоржиками
0
Код товару: 1081
460 грн.
Насадки для іригатора SoWash з міжзубними йоржиками Насадка для іригатора SoWash гідро- інтердентальних щітка очищає одночасно водяним струменем і міжзубних йоржиком, що робить чистку міжзубних проміжків дуже якісною. Переваги насадки з йоржиком:..
Насадка для іригатора 2 шт
0
Код товару: 1010
500 грн.
Насадки для іригатора Jetpik Змінні насадки для іригаторів ДжетПік. У упаковці 1 шт...
Набір сопел Nozzle Box для іригатора W1 5 шт
0
Код товару: 3702
550 грн.
Набір сопел Nozzle Box для іригатора Lebond W1 5 шт Змінні сопла для іригаторів Lebond & nbsp ; W1. Наспіл для очищення міжзубних просторів від залишків їжі і ефективно промиває подзубние кишені. Рекомендується починати використання сопел з низького ..
Змінні насадки для іригатора Стандартні 2 шт
0
Код товару: 2181
260 грн.
Змінні насадки для іригатора Prooral Стандартні 2 шт Стандартні н асадкі для професійного стаціонарного іригатора Proоral, видаляють бактерії з глибоких міжзубних проміжків і уздовж лінії ясен. Масажують і стимулюють ясна. Підходять для очищення ..
Змінні насадки для іригатора пародонтологічний 2 шт
0
Код товару: 2182
260 грн.
Змінні насадки для іригатора Prooral пародонтологічний 2 шт Насадка спеціально розроблена для очищення під низьким тиском глибоких ясенних кишень. Інструкція по застосуванню: При використанні даної насадки обов'язково потрібно встановити настр..
Змінні насадки для іригатора Очисник язика 2 шт
0
Код товару: 2183
260 грн.
Змінні насадки для іригатора Prooral Очисник язика 2 шт Дані насадки призначені для видалення бактерій, залишків їжі і мертвих клітин з поверхні язика. Сприяють усунення причини появи неприємного запаху з рота. Масажують і стимулюють тканини язика...
Змінні насадки для іригатора Ортодонтичні 2 шт
0
Код товару: 2184
260 грн.
Змінні насадки для іригатора Prooral Ортодонтичні 2 шт Призначені для очищення ортодонтичних конструкцій: брекетів, мостів, коронок і т.д. Клінічно доведено значно більша ефективність при очищенні брекетів в порівнянні із зубною ниткою. Інструкці..
Змінні насадки для іригатора асорті 4 шт
0
Код товару: 2185
460 грн.
Змінні насадки для іригатора Prooral асорті 4 шт У набір входить: стандартна - 1 шт. видаляє бактерії з глибоких міжзубних проміжків і уздовж лінії ясен. Масажує і стимулює ясна. Підходить для очищення ортодонтичних конструкцій. пародонтол..
Змінні насадки для іригатора Oxyjet 4 шт
0
Код товару: 4366
663 грн.
Змінні насадки для іригатора Oral-B Oxyjet 4 шт Чотири змінних насадки для Іррігаторf Oral-B Oxyjet. Технологія Oral-B для очищення під лінією ясен. Допомагає створювати мікропухирці і направляти їх проти бактерій зубного нальоту. Тиск води можна рег..
Продано
Насадка для іригатора H2Ofloss hf-8 Стандартна 1 шт
0
Код товару: 1233
115 грн.
Насадка для іригатора H2Ofloss Стандартна Допомагає якісно очищати міжзубні проміжки, робить гідромасаж ясен, надає комплексний догляд за порожниною рота. Пульсація рідини масажує ясна для кращого кровопостачання, а також очистить від залишків їж..