Меню

Засоби для зубних протезів

щітка полірувальна
0
Код товару: 134
38 грн.
Щітка полірувальна для кутового наконечника, нейлонова..
Щітка для чищення протезів жорстка
0
Код товару: 2147
91 грн.
Щітка для чищення протезів Pierrot жорстка Щітка для протезів Pierrot жорстка розроблена спеціально для швидкої і якісної чистки протезів, протезної і ортодонтичної апаратури. Контур щетини прямий, це забезпечує максимальну площу контакту з пове..
Щітка для чищення протезів Protho Brush De Luxe
0
Код товару: 345
156 грн.
Щітка для чищення протезів Miradent Protho Brush De Luxe Щітка для чищення протезів з ергономічною ручкою Догляд за протезами дуже важливий, оскільки залишки їжі і бактерії душі швидко відкладаються на поверхні протезів і містять елементи. Навіть щод..
Щітка для чищення протезів ProtesBrush
0
Код товару: 1754
115 грн.
Щітка для чищення протезів Ekulf ProtesBrush Зубний протез часто є дуже великий інвестицією для пацієнта. Догляд за протезом може значно збільшити термін його служби. EKulF ProtesBrush розроблений з урахуванням потреб в протезуванні. Ми зробили руч..
Щітка для чищення зубних протезів
0
Код товару: 1221
139 грн.
Щітка для чищення зубних протезів GUM Якісні і пружні нейноновие щетинки ефективно очищують зубні протези. А завдяки рівному зрізу великий щетини і конусної формі додаткової головки, щітка дозволяє очищати трудноочіщаемие поверхні зубних протезів...
Щітка для зубних протезів Denture Brush
0
Код товару: 658
177 грн.
Для якісного очищення зубних протезів. Переваги: Жорсткі і м'які щетинки. Таке поєднання сприяє еффектіность чищенні. Монопучкова щітка для очищення важкодоступних місць. Дуже зручна ручка щітки...
Прокладки для фіксації зубних протезів Super
0
Код товару: 985
165 грн.
Прокладки для фіксації зубних протезів Fittydent Super Водостійкість: Єдині водостійкі прокладки для фіксації протезів нижньої щелепи Ефективні для людей з рясним слиновиділенням Тривалий ефект дії фіксації Поротез не ковзає і не зрушується Міцн..
Ортодонтический набір Vitis Orthodontic Regular зі щіткою зі звичайною головкою (міні)
0
Код товару: 520
215 грн.
Ортодонтический набір Вітіс Ортодонтік Зубна паста VITIS Orthodontic зубна паста VITIS Ортодонтична спеціально створена для пацієнтів при ортодонтичному лікуванні. Зубна паста VITIS Ортодонтична надає профілактику поширених проблем, які виникають..
Ортодонтический набір Vitis Orthodontic Regular зі звичайним розміром головки
0
Код товару: 519
274 грн.
Ортодонтический набір Вітіс Ортодонтік Зубна паста VITIS Orthodontic зубна паста VITIS Ортодонтична спеціально створена для пацієнтів при ортодонтичному лікуванні. Зубна паста VITIS Ортодонтична надає профілактику поширених проблем, які виникають..
Ортодонтический набір Vitis Orthodontic Access зі щіткою з маленькою голівкою
0
Код товару: 518
274 грн.
Ортодонтический набір Вітіс Ортодонтік Зубна паста VITIS Orthodontic зубна паста VITIS Ортодонтична спеціально створена для пацієнтів при ортодонтичному лікуванні. Зубна паста VITIS Ортодонтична надає профілактику поширених проблем, які виника..
Крем для фіксації зубних протезів Super 40 г
0
Код товару: 984
180 грн.
Крем для фіксації зубних протезів Fittydent Super головним якості фіксуючого крему Фіттідент є - водостійкість. Має тривалий ефект дії фіксації, тому що: Залишається на пртезе навіть після прийому їжі і рідин Протез не ковзає і не зрушується Еконо..
Контейнер для знімних зубних протезів Protho Box
0
Код товару: 618
462 грн.
Контейнер для знімних зубних протезів Miradent Protho Box і щітка для чищення протезів Зберігання зубних протезів - це делікатна тема, особливо в поїздках. Вихід є - це Miradent Protho Box. У ньому є кілька відсіків, в великий відсік можна безпечно р..
Контейнер для збереження протезів
0
Код товару: 2146
152 грн.
Контейнер для збереження протезів Pierrot Контейнер від компанії Pierrot і деально підходить для зберігання і чищення зубних протезів. Виготовлений з якісного і безпечного матеріалу. Контейнер досить компактний і добре подходт для того щоб бра..
Контейнер для збереження ортодонтичних конструкцій і знімних зубних протезів
0
Код товару: 92
327 грн.
Контейнер для збереження ортодонтичних конструкцій і знімних зубних протезів Унікальний контейнер розроблений компанією CURAPROX, він з гратами. Призначений для зберігання, замочування і перевезення ортодонтических конструкцій і знімних зубних про..
Контейнер для зберігання знімних протезів
0
Код товару: 2231
120 грн.
Контейнер для зберігання знімних протезів Ekulf Контейнер призначений для зберігання, замочування і перевезення ортодонтичних конструкцій і знімних зубних протезів. < br style = "margin: 0px; padding: 0px;" />  Виготовлений з екологічно чистих мате..
Віск для брекетів
0
Код товару: 715
213 грн.
Ортодонтический віск Curaprox Прозорий, має нейтральний смак. Добре прилипає до виступаючих частин брекет-системи. Захищає слизову оболонку порожнини рота від травм. У упаковці 7 смужок...
Віск для брекетів
0
Код товару: 1749
195 грн.
Ортодонтический віск Ekulf EKulF OrthoWax використовується на брекет - системи та запобігає подразнення слизової оболонки. Може використовуватися як для усунення вже наявних подразників, так і для профілактичних цілей. Віск зберігається в невелик..
Віск для брекетів
0
Код товару: 547
97 грн.
Віск для брекетів Дентек Дуги і брекети часто дратують чутливу слизову оболонку порожнини рота. Віск для брекетів DenTek усуває дискомфорт і запобігає роздратування від дуг і брекетів. Компактна упаковка дозволяє брати віск з собою, він прекрасно пом..
Продано
Щітка по догляду за знімними зубними протезами
0
Код товару: 91
467 грн.
Щітка по догляду за зйомними зубними протезами CURAPROX Спіральна щітка в формі Омега вичищає внутрішні ділянки знімного протезу. Щітка з щільною щетиною вичищає зовнішні поверхні с'емнго протеза. Рукоятка буде дуже зручною для літніх пацієнтів. ..
Продано
Щітка для очищення протезів Denture brush
0
Код товару: 982
66 грн.
Щітка для очищення протезів Jordan Denture brush При наявності протезів важливо, щоб їх очістістка відбувалася не тільки хімічно, за допомогою таблеток для очищення протезів, але і механічно, з допомогою спеціальної щітки для чищення протезів. ..
Продано
Таблетки для швидкого очищення зубних протезів
0
Код товару: 182
0 грн.
Таблетки для очищення протеза ROCS - активний кисень. При тривало приминении протеза на ньому збираються мікроорганізми і залишки від їжі, ці фактори призводять до виникнення неприємного запаху. Тому потрібно використовувати шипучі таблетки, які шв..
Продано
Таблетки для очищення зубних протезів Super 32 шт
0
Код товару: 986
105 грн.
Таблетки для очищення зубних протезів Fittydent Super Для людей, які користуються знімними протезами або ортодонтичними конструкціями, рекомендується очищати їх за допомогою таблеток для очищення знімних зубних протезів Fittydent. Використовуються д..
Продано
Крем для фіксації зубних протезів Super 20 г
0
Код товару: 983
69 грн.
 Крем для фіксації зубних протезів Fittydent Super Головним якості фіксуючого крему Фіттідент є - водостійкість. Має тривалий ефект дії фіксації, тому що: Залишається на пртезе навіть після прийому їжі і рідин Протез не ковзає і не зрушує..
Продано
Крем для фіксації зубних протезів
0
Код товару: 185
0 грн.
Крем для фіксації зубних протезів ROCS - Комфорт для Вас Крем для фіксації зубних протезів ROCS сприяє сильної і якісної фіксації протезів на протеженіі півдоби.  Крем швидко застигає при першому контакті зі слиною. Під час пріміненія крему створю..
Продано
Крем для зубних протезів 70 мл
0
Код товару: 4287
80 грн.
Крем для зубних протезів Das Experten 70 мл Рекомендується для надійної фіксації протеза, він легко наноситься і зберігає свої властивості під впливом гарячої і холодної їжі, не змінює  смак їжі і напоїв, не робить негативного впливу на шлунок. Особ..
Продано
Віск для брекетів
0
Код товару: 1271
149 грн.
Віск для брекетів Gum Допомагає усунути хворобливе утворення виразок, знімає роздратування на щоках і яснах, викликані гострими дротами від брекет-системи. На воскових смужках нанесені спеціальні насічки, для зручного і комфортного використання. ..